Зворотній зв'язок

Коктейлі теплі

Коктейль Зимове Сонце – Winter Sun

Склад: пшеничне пиво, плоди лайма, апельсиновий сік, світлий ром, лікер Гранд Марні (Grand Marnier).

Приготування:

Візьміть перераховані вище інгредієнти і змішайте в наступній пропорції: 1-2 частини соку лайма, 3светлого рому, 4 частини апельсинового соку, 4-5 частин пива, 1 частина лікеру. Нагрійте суміш в невеликій каструлі. Подавайте в невеликому склянці або стійкому декоративному фужері.

Коктейль "Білий"

Склад: 100 мл світлого теплого пива, 100 мл гарячого молока, бутончік гвоздики, чайна ложка цукрового піску, дрібку меленого мускатного горіха.

Приготування:

Вилийте пиво в ємність, підігрійте, додайте гвоздику, цукор і мускатний горіх. Перемішайте і влийте молоко.

Вишневе пиво

Вишневе пивоСклад: 75 мл темного пива, 20 мл вишневого сиропу, 75 мл вишневого соку, лимон, апельсин, кориця в паличках, гвоздика.

 Приготування:

Налийте в пітчер сік, сироп і пиво. Вичавіть 2 чайні ложки лимонного соку, додайте цедру третини апельсина і лимона, 5 бутонів гвоздики і паличку кориці. Періодично помішуючи, нагрійте, не доводячи до кипіння. Настоюйте декілька хвилин. Перелийте в айриш-келих.


 

Гжанець з кавярні Singi

  Склад: півлітра пива, дрібку кориці, чверть апельсина, розрізана на чотири частини, дрібку імбиру, кілька бутонів гвоздики, малиновий сік, рідкий мед.

 Приготування:

  Візьміть каструлю і вилийте в неї пиво. Додайте всі інші інгредієнти. Нагрійте, але не доводите до кипіння, розлийте по келихах.

   Коктейль "Малоросійський"

  Склад: 200 мл світлого пива, 30 г цукрового піску, 70 мл настоянки "Перцової".

  Приготування:

  Нагрійте пиво до гарячого стану. Висипати цукор в настоянку і розмішуйте до повного його розчинення. Влийте пиво в настоянку. Перемішайте.

  Коктейль  "Старий"

  Склад: 80 мл настоянки "Старкі", 200 мл світлого пива, 3-4 чайні ложки цукрового піску, 2 яйця.

  Приготування:

  У настойку додайте цукор і яйця, як слід розмішайте. Нагрійте пиво і влийте його в настоянку.

 Пивне шодо

  Склад: півлітра світлого пива, 125 мл білого вина, 2 сирих яйця, щіпка гірчичного порошку, столова ложка цукру, цедра одного лимона.

  Приготування:

  Як випливає збийте яйця. Постійно помішуючи, влийте пиво, вино, додайте корицю, цукор і цедру. Нагрійте суміш, не доводячи її до кипіння. Видаліть лимонну цедру. Подавайте гарячим.

  Коктейль Зимовий Місяць - Winter Moon

  Склад: темне пиво, бренді, Калуа (Kahlua - мексиканський кавовий лікер), збиті вершки.

  Приготування:

 Змішайте зазначені інгредієнти в наступній пропорції: 8-10 частин пива, 2 частини лікеру і 2 частини бренді. Влийте в каструлю і підігрійте. Розлийте в термостійкий декоративний склянку, прикрасьте збитими вершками і подавайте на стіл.

  Білий коктейль

  Склад: півлітра світлого пива, столова ложка цукру, 1-2 подрібнених бутони гвоздики, півлітра молока, дрібку меленого мускатного горіха.

  Приготування:

  Підігрійте пиво і додайте в нього гвоздику, цукор і мускатний горіх. Влийте кипляче молоко. Пийте гарячим.